Biznesowa Odyseja II

Opublikowano 10 wrzesień, 2016, Autor: , Kategoria: Bony na innowacje,Nabory wniosków,Zarządzanie projektami

Jak pozyskać środki na rozwój biznesu

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Biznesowa Odyseja w Świdnicy. Wydarzenie uświetnią wystąpienia prelegentów, którzy przedstawią nowoczesne możliwości z zakresu inwestowania kapitału, zarządzania pieniędzmi i poprawiania, jakości swojego biznesu w oparciu o dotacje unijne. Wśród mówców menedżer projektów biznesowych z Guarana Biznes. Wydarzenie ma na celu edukację osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat zagrożeń w biznesie, konsekwencji braku zgromadzonych rezerw finansowych oraz rozwoju swojej firmy.

Dotacje unijne na rozwój firm i start up’ów

Odyseja biznesowa to miejsce by poznać inne branże i nawiązać kontakty z innymi przedsiębiorcami. Spotkanie dedykowane jest zarówno dla przedsiębiorców, którzy już dziś mają znacząca pozycję na rynku, jak i dla tych, którzy rozwijają swoje biznesy. Będziemy omawiać zagrożenia w biznesie i dawać rozwiązania. Opowiemy o nowych możliwościach dotacji unijnych oraz o innych formach pozyskiwania kapitału. Będziemy równie opowiadać jak i dlaczego budować rezerwy finansowe i gdzie bezpiecznie i z zyskiem je inwestować. A Ci, którzy dopiero myślą o własnym biznesie też znajdą coś dla siebie, ponieważ będziemy mówić o startup.

Miejsce i czas

Hotel Esperanto Świdnica, Bogusza Stęczyńskiego 18
27.09.2016 r. godz. 16.30 – 21.15

Tematy

Tomasz Bednarski
Najnowsze możliwości pozyskania dotacji na Dolnym Śląsku.
Jak się przygotować, żeby pozyskać i prawidłowo rozliczyć projekt?

Robert Oskwarek
Inteligencja finansowa czyli jak rozdzielić pieniądze firmowe od prywatnych.

Dariusz Lewandowski
Fundusze Private Equity jako alternatywa w pozyskiwaniu kapitału przez firmy.

Marcin Tymoszuk 
Pożyczki pod zastaw jako zabezpieczony wkład inwestycyjny.

Program

16.00 – zapisy uczestników, rozmowy w kuluarach oraz zwiedzanie stoisk partnerskich.
16:30 – powitanie gości wyróżnienie sponsorów oraz występ zespołu DSW
17:00 – 17:45 Dariusz Lewandowski
18:00 – 18:45 Marcin Tymoszuk
19:00 – 19:15 zespół DSW
19:30 – 20:10 Tomasz Bednarski z Guarana Biznes
20:15 – 21:00 Robert Oskwarek
21:15 – rozdanie prezentów od sponsorów i zakończenie konferencji

Prelegenci

Tomasz Bednarski

Przewodnik po świecie dotacji w firmie Guarana Biznes. Doświadczony menedżer projektów biznesowych. Pomaga firmom tworzyć nowe produkty i wdrażać je na rynek. Ważnym elementem jego pracy jest pozyskiwanie środków finansowych dla klientów na realizację projektów. Dotacjami zajmuje się od ponad 10 lat. Jego wnioski były 4-krotnie na pierwszych miejscach na Dolnym Śląsku. Odradza 40% firm korzystanie z dotacji.

Robert Oskwarek

Twórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, przedsiębiorca z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, inwestor, ceniony trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który realizuje duże projekty pokazując swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przed wszystkim działanie przybliża ludzi do celu.

Dariusz Lewandowski

Zarządzał międzynarodowymi koncernami Red Bull oraz TATA w Polsce, jako konsultant PwC oraz Deloitte doradzał w zakresie finansów korporacji, a także świadczył usługi doradztwa gospodarczego i wprowadzał podmioty na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest Certyfikowanym Doradcą w Alternatywnym Systemie obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Marcin Tymoszuk

Współzarządzający Funduszem Aria Nieruchomościowo – Pożyczkowym Doradca Finansowy Z Wieloletnim Stażem Z Licencją Knf. Ekspert W Dziedzinie Pozyskania Kapitału Oraz Doradca W Zakresie Prawidłowego Prowadzenia Biznesu. Doświadczenie Zawodowe Zdobywał M.In. W Beskidzkim Dom Maklerskim Oraz Tax Care S.A

Cena i zapisy

Cena uczestnictwa w Biznesowej Odysei to 300 zł, ale dzięki dofinansowaniu przez unię oraz pomoc sponsorów i partnerów, bilety można nabyć w cenie 60 zł (brutto), przez stronę www.korzeniesukcesu.pl
W dniu wydarzenia, przy wejściu, bilety będą dostępne w cenie 300 zł.

Zapraszamy do udziału.