Rekonesans dotacyjny w Inkubatorze

Opublikowano 5 kwiecień, 2017, Autor: , Kategoria: Nabory wniosków,Przygotowania i zarządzanie

Możliwości pozyskania dotacji na rozpoczęcie i rozwój firmy

W ramach naszej kooperacji z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej prowadzimy indywidualne konsultacje pod hasłem „Rekonesans dotacyjny w Inkubatorze”. Przyjdź i dowiedz się więcej. Sprawdź możliwości pozyskania dofinansowania dla swojej firmy lub na rozwój projektu.

Fot. Pixabay.com

Z artykułu dowiesz się:

1. Co to jest Rekonesans Dotacyjny?
2. Gdzie i kiedy odbywają się konsultacje z Guarana Biznes?
3. Dla kogo jest AIP?

Dotacyjny Rekonesans i konsultacje

Masz pomysł na biznes i zastrzyk finansowy byłby pożądany? Skorzystaj z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

Konsultacje prowadzi Tomasz Bednarski, który pomaga kreatywnie rozwinąć produkt i model biznesowy, a jego konikiem jest tworzenie doskonałych projektów, co potwierdza m.in. 4 razy pierwsze miejsce i 95% skuteczności w RPO WD.

Przyjdź ze swoim pomysłem na usługę lub produkt. Przeanalizujemy Twoją strategię biznesową. Następnie konfrontujemy ją z możliwościami uzyskania dotacji unijnych oraz zweryfikujemy je pod kątem regionów. W efekcie powstanie lista rekomendowanych programów dotacyjnych, które są najlepiej dopasowane do potrzeb firmy i specyfiki danego projektu.

Dotacyjny rekonesans_Guarana Biznes

Gdzie i kiedy?

Odwiedź AIP, Plac Grunwaldzki, budynek D 21, sala 002 w godzinach 10:00 – 14:00 w wybranym terminie:

11 kwietnia 2017
18 kwietnia 2017
25 kwietnia 2017

Szczegółowych informacji udziela AIP pod numerem telefonu 71 320 44 16.

AIP

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości jest jednostką ogólnouczelnianą Politechniki Wrocławskiej powołaną w 2006 r. Promuje przedsiębiorczość akademicką poprzez uczestnictwo w wielu wydarzeniach, organizację warsztatów, szkoleń, seminariów i konferencji. Tworzy optymalne warunki rozwoju dla przedsiębiorców AIP. Wspiera aktywność biznesową. Misją AIP jest również komercjalizacja dóbr materialnych i intelektualnych, wspieranie osób w tworzeniu mikro przedsiębiorstw i pomoc w ich działalności w pierwszym okresie funkcjonowania.