Nasze wnioski w konkursach na inwestycje zakończone sukcesami!

Sukces goni sukces!

Ostatni czas obfitował u nas w sukcesy. Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła wyniki konkursów w ramach działania 1.5. Wsparcie innowacyjności produktowej i procesowej MŚP. Możemy być dumni z 1. miejsca w konkursie dla mikrofirm prowadzonych do 2 lat. Świętujemy również z okazji 2 wniosków, które znalazły się w pierwszej 10. w konkursie dla firm prowadzonych dłużej niż 2 lata.

 

Pierwsze miejsce w konkursie 1.5. dla mikrofirm do 2 lat

W konkursie 1.5.A Wsparcie innowacyjności pruktowej i procesowej MŚP wniosek, który przygotowaliśmy dla klienta (firma KAT Recykling ze Świdnicy) spełnił kryteria oceny merytorycznej, a dzięki największej liczbie punktów znalazł się na pierwszej pozycji na liście!

Zobacz wyniki konkursu i listę wniosków.

To już piąty wniosek Guarana Biznes, który znalazł się na pierwszym miejscu w konkursach RPO Dolny Śląsk.

 

sukces_2_wnioski_w_top10_guaranabiznes

2 wnioski w TOP10 w konkursie 1.5. dla firm powyżej 2 lat

W odrębnym konkursie na działanie 1.5.1.A dla firm prowadzonych dłużej niż 2 lata, na 210 projektów ocenionych pozytywnie merytorycznie, aż 2 nasze wnioski znalazły się w pierwszej dziesiątce!

Zobacz wyniki konkursu i listę wniosków.

Nowe nabory na B+R i innowacje

W kolejce nowe nabory wniosków do konkursów i okazja dla firm na rozwój ich produktów i usług. Tym razem szansę będą miały projekty obejmujące badania przemysłowe i eksperymantalne prace rozwojowe, w tym linie demonstracyjne i pilotażowe. Nabory wniosków o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw (działanie 1.2.1) odbędą się w ramach RPO Śląsk, Dolny Śląsk,  Małopolska i Mazowsze. Będziemy na bieżąco informować o konkursach.

Jak działamy i co musimy wspólnie zrobić żeby uzyskać dotację?

Guarana Biznes poprowadzi Cię za rękę przez cały proces przygotowań do pozyskania i rozliczenia dotacji.

Pomożemy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, wycen, projektów oraz analiz. Następnie przygotujemy wniosek i pomożemy zrealizować projekt.

Jeżeli interesuje Cię dotacja dla Twojego przedsięwzięcia wspólne prace musimy zacząć jak najszybciej. Przygotowania realizujemy zespołowo razem z naszymi ekspertami w zakresie innowacji, inwestycji, badań i rozwoju.

Dotacyjny rekonesans_Guarana Biznes

Zadzwoń do nas lub napisz! 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ->